Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

DEMİREL, YAHYALISPOR’DA

Geçen sezonu şampiyon olarak tamamlayan Yahyalıspor’da antrenör Yücel Sarıgül Sportif Direktörlüğe getirilmesinden sonra yeni teknik adam Erkan Demirel oldu.

200

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme 2018-2019 futbol sezonunun başlamasına kısa bir zaman kala takımlarda hareketlik başladı. Geçtiğimiz hafta çekilen fikstürün ardından kulüpler harekete geçerek hem transfer çalışmalarını hem de antrenör arayışlarına hız verdi. Geçen sezon Süper Amatör Küme’yi şampiyon olarak tamamlayan Yahyalıspor’a teknik adam değişti. Geçen sezon takımın başında olan tecrübeli ve başarılı antrenör Yücel Sarıgül, yeni sezon öncesi Sportif Direktörlüğe getirilirken Teknik Direktörlük koltuğuna ise Erkan Demirel’e getirildi.

Yeni sezonda hedefini yine şampiyonluk olarak belirleyecek olan Yahyalıspor’da gözler transfere  çevrildi. Daha önce 4 yeni ismi kadrosuna katan Yahyalıspor’da transferler bayramdan sonra devam edecek. Yahyalıspor Kulübünden yapılan açıklamada, “ Geçtiğimiz sezonlarda akımızda Teknik Direktör olarak görev alan ve yeni sezonda görevine Sportif Direktör olarak devam edecek olan yöneticimiz Yücel Sarıgül’ün ve yönetimimizin girişimleri sonucunda başarılı Teknik Adam Erkan Demirel takımımızın yeni Teknik Direktörü oldu. Aramıza hoş geldin Erkan Hoca”..

 

DEMİREL’DEN İNCE MESAJ

Yahyalıspor’un yeni Teknik Direktörü Erkan Demirel’den ince mesaj. Son olarak Konya Ereğlispor’da görev yapan başarılı ve tecrübeli Teknik Adam yeni sezonda Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme ekiplerinden Yahyalıspor’da görev yapacak.  Yapılan görüşmelerin ardından Yahyalıspor, Erkan Demirel ile her konuda anlaştı ve sözleşme imzaladı. Erkan Demirel, hem futbolculuk kariyerinde hem de antrenörlük kariyerinden önemli başarıla imza attı. Yeni sezonda Yahyalıspor’un başarısı için  mücadele edecek.

Erkan Demirel, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda ‘NERDE KALMIŞTIK’ mesajı verdi. Yaptığı bu paylaşım sonrası takipçileri yorum üzerine yorum yapmaya başladı.

(Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.