Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KUBİLAY BABACAN GÜLTEPESPOR’DA

Süper Amatör Küme ekiplerinden Gültepespor yeni sezon öncesi dış transferde Kayseri Meysuspor’dan orta saha oyuncusu Kubilay Babacan’ı kadrosuna kattı.

402

 

Süper Amatör Küme ekiplerinden Gültepespor yeni sezon öncesi dış transferde Kayseri Meysuspor’dan orta saha oyuncusu Kubilay Babacan’ı kadrosuna kattı.

Son 7 sezondur Kayseri Meysuspor ile birçok başarıya imza atan tecrübeli orta saha oyuncusu Kubilay Babacan artık Gültepespor forması giyecek. Geçtiğimiz sezon Kayseri Meysuspor forması giyen ve oynadığı futbol ve attığı kritik goller ile dikkat çeken Kubilay, yeni sezonda yeniden Süper Amatör Küme’de yoluna devam edecek. Kişiliği ve karakteri ile spor camiasının çok sevdiği isimlerin başında gelen tecrübeli ve başarılı orta saha oyuncusu Kubilay Babacan tam bir görev adamı olarak dikkat çekiyor. Kayseri Meysuspor’da takım kaptanlığı yapan ve 7 sezon sonra farklı bir takımla forma giyecek olan Kubilay Babacan, yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor. Tecrübeli ve başarılı orta saha oyuncusu Kubilay Babacan yaptığı açıklamada, “ 7 yıldır oynadığım, emek verdiğim şampiyonluklar yaşayıp kaptanlığını yaptığım kulübüm Kayseri Meysuspor’dan karşılıklı konuşarak dostane bir şekilde ayrıldım. 7 yıldır beraber oynadığım abilerim, kardeşlerim hepsinin ayaklarına yüreklerine sağlık. Hakkınızı helal edin. 7 yıl boyunca benim üzerimde her türlü emeği olan Halit Kurt hocama sonsuz teşekkür ederim. İnşallah Kayseri Meysuspor bu senede şampiyon olup hak ettiği yere gelecektir” diye konuştu. (Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.