Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

SAĞLIKSPOR’A SPONSOR DESTEĞİ

Çamlıca İç Anadolu Bölge Müdürlüğü, Birinci Amatör Küme takımlarından Kayseri Sağlıkspor’a sponsor oldu.

317

 

Kayseri Birinci Amatör Küme ekiplerinden Sağlıkspor yeni sezon öncesi Çamlıca İç Anadolu Bölge Müdürlüğü ile sponsorluk anlaşmasını imzaladı. Sağlıkspor’un yeni sezonda adı Çamlıca Sağlıkspor olarak yoluna devam edecek. Kayseri’nin köklü kulüplerinden ve geçmişte birçok başarıya imza atan Kırmızı-Siyahlı takım yeni sezonda gümbür gümbür geliyor.

Önceki gün Sağlıkspor Kulüp Binasından gerçekleşen sponsorluk anlaşmasına Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Musa Soykarcı, Kayseri Sağlıkspor Kulüp Başkanı Sinan Çevirme ve Çamlıca İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Sahibi Tugay Şahin arasında imzalandı. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda geçen sponsorluk anlaşmasında görünmeye değerdi.  Yıllarca Kayseri Sağlıkspor adıyla amatör kategorilerde mücadele eden Kırmızı-Siyahlı ekip 2018-2019 yılında Çamlıca Sağlıkspor adıyla mücadele edecek. 2018-2019 sezonunda Birinci Amatör Küme’de şampiyonluk hedefiyle sezona başlayacak olan Kırmızı-Siyahlılar yeniden eski günlere dönmek için yoğun çaba harcıyor.

Yeninden güven tazeleyen Başkan Sinan Çevirme önderliğinde yoluna devam eden Kayseri Sağlıkspor Kulübü yaptığı bu anlaşma ile gücüne güç katmış oldu. Bizim amatöre destek vermemizdeki en büyük destek genç yaştaki sporcuları kötü alışkanlıklardan kurumak olduğunu belirten sponsor Tugay Şahin, “ Kayseri Sağlıkspor Kulübü ile bir sponsorluk anlaşması yaptık. Her iki taraf içinde hayırlı uğuru olsun. Birlikten güç doğar bizim amacımız bu. Ne kadar çok olursak o kadar iyi oluruz. Elimizden gelen maddi ve manevi anlamda bütün destekleri vereceğiz. Gençlerimizi küçük yaşlarda kötü alışkanlıklardan kurtarırsak bizden mutlusu yok” diye konuştu.

İSİM DEĞİŞİYOR

Kayseri Sağlıkspor’un 2018-2019 futbol sezonunda adı Çamlıca Sağlıkspor olacak. Yeniden yapılanmaya giderek yeni sezonda Birinci Amatör Küme’de şampiyonluk kovalayacak olan Sağlıkspor isim değişikliğine gidiyor.

Geçtiğimiz günler yapılan Genel Kurul sonrası mevcut başkan Sinan Çevirme güven tazelemesinden sonra başkan ve yeni yönetim kurulunun ilk icraatı sponsor bulmak oldu. Önceki gün yapılan sponsorluk görüşmesi sonrası Kırmızı-Siyahlı takıma İç Anadolu Bölgesi Çamlıca Grubu ile uzun yıllar sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Yapılan sözleşmenin ardından Sağlıkspor’un ismi yeni sezonda Çamlıca Sağlıkspor olarak yoluna devam edecek. Yeni sezon öncesi yeni yönetimi ve sponsor işini çözen  Çamlıca Sağlıkspor’da gözler şimdi dış transfere çevrildi. Şampiyonluğa oynayan bir takım kuracak olan Kırmızı-Siyahlılar bir an önce transferi tamamlayıp yeni sezon hazırlıklarına başlayacak.

(Haber: Foto: Memduh BORAZAN)

 

Yoruma kapalı.