Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ÖZVATAN’DA ‘İZGİ’ SESLERİ

Süper Amatör Küme’nin yeni ekibi Özvatan Gençlikspor’da Teknik Direktörlük koltuğuna tecrübeli isim Ahmet İzgi'yi getirmek için gün sayıyor.

531

 

Son iki sezondur önce İkinci Amatör Küme’de ardından Birinci Amatör Küme’de şampiyon olan Özvatan Gençlikspor 2018-2019 futbol sezonunda Özvatan Gençlikspor’da mücadele edecek. Yeni sezonda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Özvatan Gençlikspor teknik adam sorununu bugün yarın netleştirmesi bekleniyor.  Tecrübeli ve başarılı antrenör Ahmet İzgi ile bir görüşme gerçekleştiren Özvatan Gençlikspor Kulübü bugün veya yarın Ahmet İzgi ile anlaştıklarını açıklaması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon Süleyman Öztürk’ün çalıştırdığı Özvatan Gençlikspor’da yeni sezonda Teknik Direktör Ahmet İzgi ismi gündemde. Geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Ahmet İzgi ile bir araya gelen Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir yapılan ilk görüşme olumlu geçti. Olumlu geçen ilk görüşmenin ardından bugün veya yarın yapılacak olan son görüşmenin ardından Özvatan Gençlikspor’un Teknik Direktörü belli olacak. Maddi ve manevi olarak yeni sezon öncesi tüm imkânları seferber eden Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, sporu çok sevmesi ve desteklemesi Özvatan için büyük şans.

İlk olarak yeni sezon Teknik Direktörü bugün veya yarın netleştirecek olan Özvatan Gençlikspor ardından iç ve dış transfer çalışmalarına başlayacak. 15 Ağustos 2018 Çarşamba günü çekilecek olan fikstür çekimi sonrası başlayacak olan yeni sezona hazır bir şekilde girmek isteyen Özvatan Gençlikspor’da yeni sezonda umutlu.  Ahmet İzgi, Kayserispor, Fethiyespor, Aksarayspor ve Kayserispor Erciyesspor takımların görev yaptı. Profesyonel Takım Antrenör olan Ahmet İzgi, yeni sezonda Süper Amatör Küme ekiplerinden Özvatan Gençlikspor’un antrenörü olması bekleniyor.

(Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.