Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Ünal Arslan Kayseri Gençlerbirliği’nde …

Süper Amatör Küme’nin yeni takımı Kayseri Gençlerbirliği, ilk transferini gerçekleştirdi. Güneşli Gençlikspor’dan Ünal Arslan’ı kadrosuna kattı.

170

Geçtiğimiz sezon İkinci Amatör Küme ekiplerinden Güneşli Gençlikspor forması giyen Ünal Arslan, yeni sezon için Kayseri Gençlerbirliği takımıyla masaya oturdu. Gençlerbirliği kulüp binasında biraraya gelen antrenör Sercan Erdoğan ve Ünal Arslan, yapılan görüşmenin ardından anlaşma sağladı. Ünal Arslan kulüp binasında yeni takımına imzayı attı.

Kayseri Gençlerbirliği antrenörü Sercan Erdoğan,” Transferlere yavaş yavaş başladık. İlk transferimizi yaptık ve Ünal’ı kadromuza dahil ettik. Kendisinden umutluyuz. Doğru bir transfer yaptığımızı düşünüyorum. İnşallah bize yararlı olacaktır” dedi.

1990 doğumlu Ünal Arslan, futbol hayatına Kayserispor alt yapısında başladı. Ardından Kocasinan Gençlikspor (Eğrisöğüt Yaylaspor)’da forma terlettikten sonra 2014 yılında Barogücü ile yolları birleşti. 3,5 sezon Baro’da oynayan Arslan, geçen sezon 2. Amatör Küme ekiplerinden Güneşli Gençlikspor forması giydi. 2018-2019 sezonunda da Gençlerbirliği formasını terletecek.

Haber – Foto: Memduh Borazan – Muhammed Kösedağ

Yoruma kapalı.