Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ÇAMLICA SAĞLIKSPOR BOMBALARI PATLATTI

Yeni sezonda Birinci Amatör Küme’de şampiyonluk hedefleyen Çamlıca Sağlıkspor dış transfer 10 ve iç transferde 2 oyuncu ile sözleşme imzaladı.

666

Yeni sezonda Birinci Amatör Küme’de şampiyonluk hedefleyen Çamlıca Sağlıkspor dış transfer 10 ve iç transferde 2 oyuncu ile sözleşme imzaladı.

Birinci Amatör Küme ekiplerinden Çamlıca Sağlıkspor’da transferde hareketli günler yaşanıyor. Yeni sezon öncesi yeniden bir yapılanmaya giden Çamlıca Sağlıkspor, yeni sezonda gümbür gümbür geliyor. Yeni sezonda öncesi yeni yönetim kurulu ve sponsor konusunu çözen Çamlıca Sağlıkspor yeni sezondan oldukça umutlu.  Dış transfer önemli isimleri kadrosuna katan Çamlıca Sağlıkspor’da transfer çalışmaları ise devam ediyor. Antrenör Gökhan Dursun’un raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Çamlıca Sağlıkspor’da bu hafta için önemli isimlerin imza atması bekleniyor.

 

Dış transfer 10 yeni isim…

Çamlıca Sağlıkspor dış transferde 10 yeni isimi kadrosuna kattı. Yeni sezona şampiyonluk hedefi ile girmeye hazırlanan Çamlıca Sağlıkspor Kulübü dış transferde Talasgücü Belediyespor’da Hakan Karakaş, Yeni Esenspor’dan Emrah Genç, Trabzon 3861 Spor’dan Sait Bulut, Onur Kodaş, Samet Daş,  Real Çelik Kapıspor’dan Mesut Dalkıran,   Kocasinan Gençlikspor’dan Ahmet Çelik, Nevşehir Ortahisar Göremespor’dan Salih Kamacı, ve Mersin Anamurspor’dan Şuayip Ceylan’ı kadrosuna kattı. Dış transferde önemli ve genç isimleri kadrosuna katan Çamlıca Sağlıkspor’da transfer devam ediyor.

İç transfer 2 isim devam dedi…

Çamlıca Sağlıkspor iç transferde 2 isim ile yeniden anlaştı. Geçtiğimiz sezon forma giyen Ömer Gün ve Eray Kilaborcu yola devam dediler. Çamlıca Sağlıkspor Kulübü iç transferde görüşmeleri sürdürdüğü ve anlaştığı isimleri bu hafta içi açıklayacak.  İç ve dış transferde kadrosuna katacağı oyuncular ile ligde güçlü bir kadro kurmak isteyen Çamlıca Sağlıkspor transferi antrenör Gökhan Dursun sürdürüyor.

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.