Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YOLSPOR’DA DÖRT İMZA BİRDEN

Kayseri Yolspor dış transferde Yahyalıspor’dan Cüneyt Egemen Karagöz, Kocasinan Ülküspor'dan Emre Çolak ve Real Çelik Kapıspor’dan Ümit Al, Fatih Ülker  ile sözleşme imzaladı.

631

Süper Amatör Küme ekiplerinden Kayseri Yolspor dış transfer 4  önemli ismi kadrosuna kattı. Yeni sezonun başlamasına kısa bir zaman kala kulüplerde hareketlilik başladı. 2018-2019 futbol sezonunda Süper Amatör Küme’de şampiyon olacak olan takımın direk olarak BAL Ligine katılacak olması takımları rekabete sokmuş durumda.  Yeni sezonda mücadele edecek olan 15  takım transferde kadrosuna katmak istediği oyuncuları bir an önce kadrosuna katarak kadrosunu tamamlamak istiyor. Her sezon zirveye oynayan bir takım olan Kayseri Yolspor mevcut kadrosunu koruyup eksik bölgelere nokta transfer yapmaya başladı.

 

Turuncu-Siyahlı ekip dış transfer4  önemli transfer gerçekleştirdi. Geçtiğimiz sezon Yahyalıspor forma giyen genç ve yetenekli oyuncu Cüneyt Egemen Karagöz, Kocasinan Ülküspor forması giyen Emre Çolak ve  Real Çelik Kapıspor’dan eski oyuncusu Ümit Al ile Fatih Ülker’i  kadrosuna kattı.

Kulüp tesislerinden düzenlenen imza törenine Kayseri Yolspor Kulüp Başkanı Ahmet Kulak, Kayseri Yolspor Genel Kaptanı Ahmet Akçeşme ve Teknik Adam Mehmet Susamış katıldı. Öte yandan Kayseri Yolspor Cüneyt Egemen Karagöz, Emre Çolak, Fatih Ülker ve Ümit Al’ın transferinden sonra 3-4 isimle daha görüşmelerini sürdürüyor.  (Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.