Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

TREND GAYRİMANKÜLSPOR’DA ANTRENÖRLER BELLİ OLDU

Birinci Amatör Küme ekiplerinden Trend Gayrimenkülspor'da yeni sezon öncesi antrenörler belli oldu.

698

2018-2019 futbol sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan  Trend Gayrimenkülspor’da antrenörlerini buldu. Geçtiğimiz sezon şampiyonu şampiyon olarak İkinci Amatör Küme’den Birinci Amatör Küme’ye yükselen Siyah-Beyazlı takımda hareketli günler yaşanıyor.

Yeni sezonda hedefini yine şampiyonluk olarak belirleyen Trend Gayrimenkülspor Kulübünde 11 Ağustos 2018 cumartesi günü yapacağı Olağan Genel Kurul öncesi ilk olarak isim ve logo değişikliği yaptı. Ardından düğmeye basan Trend Gayrimenkülspor Kulübü antrenör sorununu çözdü.

Trend Gayrimenkülspor Kulübü antrenörlük görevine tecrübeli ve başarılı antrenör Sedat Bulut ve Özgür Güneri’ti getirdi. Son olarak Trabzon 3861 Spor’da görev yapan Sedat Bulut 2018-2019 sezonunda Trend Gayrimenkülspor’da görev yapacak. Sedat Bulut ile Özgür Güneri yeni sezonda Trend Gayrimenkülspor Kulübünün başında olacak isimler.

Yapılan görüşmelerin ardından iki tecrübeli antrenör ile anlaşan Trend Gayrimenkülspor Kulübünde şimdi gözler transfere çevrildi.

 

Trend Gayrimenkülspor Kulübünde yeni sezonda Sedat Bulut ile Özgür Güneri takımında başında olacak ve el birliği ile Trend Gayrimenkülspor’u başarıya taşıyacaklar.

Yeni sezon hazırlıklarına kısa zaman içerisinden start verecek olan Trend Gayrimenkülspor’da gözler şimdi dış transfere çevrilmiş durumda. Yeni antrenörler Sedat Bulut ve Özgür Güneri verecekleri rapor doğrultusunda transfer görüşmeleri başlayacağı öğrenildi.

(Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.