Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KOCASİNAN ÜLKÜSPOR’UN YENİ HOCASI EMİN GÖK!

Kayseri Süper Amatör Küme takımlarından Kocasinan Ülküspor’da Teknik Direktör belli oldu.

454
Argıncık Spor Kompleksi Kulüp binasında gerçekleşen imza töreni ile genç ve başarılı Teknik Direktör Emin Gök kendisini Kocasinan Ülküspor’lu yapan sözleşmeye imza attı.
İmza törenine Kocasinan Ülküspor Kulüp Başkanı Mehmet Ercan, Kocasinan Ülküspor Onursal Başkanı Hacı Ali Doğan, Serkan Kural, Halit Yağmur,Bekir Dursun , Selami Atmaca, Ali Selimoğlu, Fehmi Ocak, Ziya Akyürek ve Kerem Bilgin katıldı.
Kayseri spor camiasının sevilen ismi olan genç ve başarılı teknik adam yeni sezonda Kocasinan Ülküspor’da görev yapacak. Emin Gök daha önce Süper Amatör Küme’de Hacılar Erciyesspor’u çalıştırmış ve takımı şampiyon yaparak BAL’a çıkarmıştı. Geçtiğimiz sezonlarda da Kayseri Şekerspor’da hem alt yapıyı hem de A takımı çalıştırdı.  Futbolculuk kariyeri oldukça başarılı olan ve birçok başarıya imza atan Gök, “Her iki tarafa hayırlı uğurlu olsun. Genç ve dinamik bir takım kuracağız. Kocasinan Ülküspor layık olduğu yerlere gelecek. Emeği geçen herkese teşekkürler”dedi

Emin Gök’ün yardımcılığını ise önceki sezonlarda Kocasinan Ülküspor’da oynayıp, geçen sezon ise antrenörlük yapan Sadık Satılmış yapacak.

Haber-Foto: Memduh Borazan – Muhammed Kösedağ

Yoruma kapalı.