Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

DEVELİSPOR’DA HAREKETLİ SAATLER!…

Süper Amatör Küme takımlarından Develispor'da hareketli saatler yaşanıyor.

536

2018-2019 futbol sezonunda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Develispor gümbür gümbür geliyor. Geçtiğimiz sezonu Birinci Amatör Küme’de şampiyon olarak tamamlayarak adını Süper Amatör Küme’ye yazdıran Develispor’da hareketli günler yaşanıyor.  Geçen sezon Develispor’un şampiyon olmasında büyük ay sahibi olan antrenör Yunus Özer görevini bıraktı ve  takımın Sportif Direktörlüğüne geldi.

Yeni sezonda yeniden yapılanmaya giden ve iddialı bir şekilde Süper Amatör Küme’ye girmeye hazırlanan Develispor’da her gün yeni gelişmelere yaşanacağı benziyor.

Uzun zamandır Develispor’un başarısı için takımın başında yer alan tecrübeli isim yeni sezonda Sportif Direktör olarak görev yapacak. Sportif Direktörlüğe gelen Yunus Özer yarın veya öbür güne yeni Teknik Direktörlerini açıklayacağı öğrenildi. Takımı tecrübeli ve başarılı genç bir teknik adama emanet etmek isteyen Develispor yapılan ilk görüşmelerin ardından teknik adam ile prensipte anlaşma sağladı ve kısa zaman içinde açıklaması bekleniyor.

(Özel Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.