Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KASIM ALICI İMZAYI ATTI

Kayseri'nin yaşlı kurt oyuncusu Kasım Alıcı yeni sezonda Recep Kırçıl Birinci Amatör Küme takımı Trend Gayrimenkulspor'a transfer oldu.

492

2018-2019 futbol sezonu Recep Kırçıl Birinci Amatör Küme A Grubunda mücadele edecek olan Trend Gayrimenkulspor’da transferde bombayı patlattı.

Yeni sezon öncesi kadrosuna önemli isimleri transfer eden Trend Gayrimenkulspor Kulübü Mehmet Akpınar, Fethi Tekin ve Ebubekir Kara’nın ardından tecrübeli ve başarılı oyuncu Kasım Alıcı’yı transfer etti. birçok takımda forma giyen tecrübeli oyuncu yeni sezonda Trend Gayrimenkulspor’da görev yapacak. Yeni sezonda yeniden yapılanmaya giderek büyük bir değişim yaşayan Trend Gayrimenkulspor Kulübünden transferler devam ediyor.  Kulüp başkanı Sinan Koçyiğit ve yçnetimi ile teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer çalışmaları devam ediyor. Geçen sezon Real Çelik Kapıspor forması giyen Kasım Alıcı bugün Trend Gayrimenkulspor Kulübü ile anlaşarak resmi sözleşmeye imza attı.

Trend Gayrimenkulspor Kulübünden yapılan açıklamada, “2017/2018 sezonunda Real Çelik Kapıspor forması giyen amatörün tecrübeli ismi Kasım ALICI ile yaptığımız görüşmeler sonucunda 2018/2019 sezonu için anlaşma sağlandı. 2018/2019 sezonunda Trend Gayrimenkul SK formasını terletecek tecrübeli futbolcumuza ve camiamıza transferimiz hayırlı olsun”.

(Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.