Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ARGINCIKSPOR SEZONU AÇIYOR

2018-2019 Futbol sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Argınckspor 12 Ağustos Pazar günü kendi tesislerinde yeni sezona merhaba diyecek.

269

2018-2019 Futbol sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Argınckspor 12 Ağustos Pazar günü kendi tesislerinde yeni sezona merhaba diyecek. Yeni sezon açılışını Pazar günü akşam yapacağı toplantının ardından sahaya inerek açacak olan Argıncıkspor’da hedef yine zirve. Taraflı tarafsız herkesin beğenisi kazanan Yeşil-Beyazlı takım yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor. Pazar günü tam kadro olarak yeni sezon açılışını gerçekleştirecek olan Argıncıkspor Kulüp Başkanı İsmail Demir takımdan oldukça umutlu. Geçtiğimiz sezon ki kadrosunu koruyan ve eksik bölgelere 2-3 transfer yapacağı öğrenilen Argıncıkspor’da takımdan gitmek olan oyuncular ise bonservislerini hallettim takımda gitmesine ise izin verildiği öğrenildi.

DNZ Mobilya Sahibi ve Argıncıkspor Kulüp Başkanı İsmail Demir, “ 2018-2019 futbol sezonu hem Argıncıkspor’umuza hem de Kayseri spor camiasına hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, belasız bir sezon olmasını temenni ediyorum. Amacımız bizim spor yapmak ve gençleri sporu sevdirmek. Kötü alışkanlıklardan gençleri ne kadar uzak tutarsak bizim için o kadar iyi. Hedefimiz tabi her katıldığımız kategoride şampiyonluk. Bu her takımın hedefidir. Argıncıkspor olarak birlik, beraberlik ve aile ortamında hareket ederek Argıncıkspor ismini yaşatmak. Birlik ve beraberliğin olduğu her yerde başarı her zaman gelir. Pazar günü yapacağımız sezon açılışı ile yeni sezona başlayacağız. Yeni sezonda teknik heyetimize, futbolcu kardeşlerime ve yönetime başarılar

Yoruma kapalı.