Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

BOZDEMİR&ÇEÇEN TAKIMLARI BELLİ OLDU

Yeni sezonda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Develispor’da Teknik Direktörleri belli oldu.

365

 

Yeni sezonda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Develispor’da Teknik Direktörlük koltuğunda Murat Bozdemir getirilirken yardımcılığına ise Şirvan Çeçen getirildi.

2018-2019 futbol sezonunda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Develispor’da hareketli günler yaşanıyor. İlk olarak geçtiğimiz sezon takımın başında antrenörlük yapan Yunus Özer, Sportif Direktörlüğe getirildi. Yunus Özer’in sportif Direktörlüğe getirilmesinin ardından ilk icraatı ise teknik heyet oldu.  Birçok takımında görev yapan genç antrenörler Murat Bozdemir ve Şirvan Çeçen yeni sezonda Develispor’un başında olacaklar. Yeni sezon öncesi yeni bir yapılanmaya giden Develispor gümbür gümbür geliyor.

Süper Amatör Küme’de iyi bir kadro kurmak için kolları sıvayan Develispor’da şimdi gözler transfere çevrildi. Sportif Direktör Yunus Özer ve Teknik adamlar Murat Bozdemir ile Şirvan Çeçen Develispor’u daha iyi yerlere getirmek için kolları sıvadılar. Sportif Direktörlük ve Teknik Direktörlüğü çözen Develispor yeni sezona iddialı genç, dinamik bir kadro kuracağı öğrenildi. Teknik heyetin raporu doğrultusunda takıma yapılacak olan takviyeler ile Develispor hedefini yükseklere dikmiş durumda. Develispor Kulübünü bundan sonra oldukça hareketli saatler ve günler yaşanması bekleniyor. Transferde bombaları tek tek patlatacağı gelen haberler arasında.

(Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.